O nás

Vítejte na našem luxusním e-shopu Furnituro! Jsme Matěj Bajza a Karel Bajza a naše vášeň pro ručně vyráběné unikátní nábytek nás přivedla k založení této společnosti koncem roku 2022. Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout kousky, které jsou jak krásné, tak i praktické. Všechny naše kousky jsou ručně vyráběné z nejkvalitnějších materiálů a jsou dokončeny s láskou k detailu.

Ale Furnituro není jen o výrobě krásného nábytku. Chceme vám také poskytnout skvělý zákaznický servis a vynikající dodávku. Jsme pyšní na to, že máme vlastní dopravu, takže můžeme zajistit, že váš nábytek dorazí rychle a bezpečně.

Máme pro vás širokou škálu nábytku, který splní vaše požadavky a obohatí vaše prostory. Naše kolekce zahrnuje kvalitní sedací soupravy, stylové postele, praktické úložné prostory a mnoho dalších vynikajících kousků, které vám pomohou vytvořit dokonalý interiér.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a začněte si užívat náš luxusní nábytek u vás doma. Furnituro je vaše první volba pro ručně vyráběný, unikátní a krásný nábytek.