Stolní deska TABLO jasan černý 150x 120 cm

Neohodnoceno
Značka: WOOOD

Stolní deska ze série Tablo, která vylepší váš jídelní kout.

Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do:
14.8.2024
Kód: 375921-S
17 787 Kč 14 700 Kč bez DPH
Stolní deska TABLO jasan černý 150x 120 cm
Neohodnoceno
Značka: WOOOD

Rozměry
Tloušťka: 5 cm - Šířka: 150 cm - Hloubka: 120 cm
Nosnost: 100 kg
Hmotnost: 35 kg

- Jasanová deska stolu (certifikovaná FSC)
- Vytvořte si ideální zasedací místnost s prvky Tablo Lungo
- K dispozici s vestavěnou zásuvkou nebo bez ní

Vytvořte si ideální zasedací místnost s prvky ze série Tablo Lungo od nizozemské interiérové značky WOOOD. Tablo Lungo má k dispozici mnoho možností rozšíření a různé velikosti, díky nimž si můžete vytvořit zasedací stůl požadované velikosti. Stůl stylově zakončete například touto rovnou koncovou deskou, která je k dispozici s výřezem pro elektrický bod nebo bez něj. Materiál Jasan je mírně měkké dřevo s čistou, rovnou kresbou. Jasanové dřevo je pevné a odolné. Broušený jasan dodává čistý, hladký vzhled. Kartáčovaný jasan má více charakteru a pásově řezané jasanové dřevo má velmi robustní a drsný vzhled.

Údržba: Ošetřené jasanové dřevo se snadno čistí mírně navlhčeným čistým hadříkem. V případě odolných skvrn lze jasanové dřevo snadno znovu ošetřit. Dřevo přebruste na papír o zrnitosti 180, poté lze jasanové dřevo dobře chránit olejem, voskem, lakem nebo mořidlem dle vlastního výběru. Neošetřené jasanové dřevo není vhodné pro venkovní umístění.

Dodávka: Kolekce Tablo Lungo zahrnuje velkorysý výběr stolových desek. Tyto desky můžete kombinovat s nohami ze série Tablo. Tablo Lungo vypadá nejlépe s naší nohou Tablo Utrecht (č. zboží 376012) nebo nohou Tablo Maastricht (č. zboží 375283). Stolová deska je dodávána v jednom balení, návod na montáž je součástí balení nohy Tablo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolové desky
Hmotnost: 35 kg
sortiment: STRAVOVÁNÍ
rozsah: TABLO LUNGO
země: NL
intrastatCode: 94036010
barva: blacknight matt
materiál: popel
rozměry: 5x150x120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: