Komoda STAES mango hnědá 200x70cm

Neohodnoceno
Značka: WOOOD

Příborník Staes je elegantním klasickým kusem nábytku vyrobeným z mangového dřeva v barvě ořechu, nabízejícím čtyři zavírací dvířka a hravé linie základny.

Dostupnost Skladem (>5 ST/PCS)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 377359-W
30 306 Kč 25 046 Kč bez DPH
Komoda STAES mango hnědá 200x70cm
Neohodnoceno
Značka: WOOOD
Komoda STAES mango hnědá 200x70cm
Novinka

Rozměry
výška: 70 cm - šířka: 200 cm - hloubka: 45 cm
nosnost horní části: 50 kg
hmotnost: 60 kg

- Klasický příborník se čtyřmi dvířky
- Vyroben z mangového dřeva s povrchovou úpravou v barvě ořechu
- Autentický díky viditelné struktuře a barevným odstínům - V 70 cm x Š 200 cm x H 45 cm

Hravé linie základny a mangové dřevo s povrchovou úpravou v barvě ořechu zajišťují, že příborník Staes je klasickým, atraktivním doplňkem interiéru. Příborník patří do kolekce Exclusive nizozemské interiérové značky WOOOD a má čtyři zavírací dvířka pro ukládání předmětů. Díky zrnům a sukům mangového dřeva se příborník Staes stane autentickým prvkem vašeho interiéru. UPOZORNĚNÍ Nebezpečí převrhnutí! U nábytku vyššího než 50 cm doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost montáži na stěnu. Instalace pojistky proti pádu zabraňuje nehodám a chrání nábytek před převrácením. Materiál Dřevo manga je známé svou teplou zlatohnědou barvou, udržitelným růstem a dlouhou trvanlivostí. Mangové dřevo se také vyznačuje jasně viditelnými zrny a barevnými nuancemi. Zrnitost, žlutá záře nebo tmavé linie a suky zajišťují, že každý předmět z mangového dřeva je jedinečný. Mangové dřevo je velmi pevné a patří k tvrdším druhům dřeva, takže předmět z mangového dřeva se jen tak nepoškodí.

Údržba: Nábytek z mangového dřeva se snadno udržuje. Můžete je snadno udržovat bez prachu a skvrn pomocí mírně navlhčeného čistého hadříku. Předměty z mangového dřeva jsou určeny pouze pro vnitřní použití. Dodatečné ošetření nebo ochrana je možná pomocí průhledného nátěru, ale v prvních letech se nepovažuje za nutnou. Ohledně ošetření předmětu z mangového dřeva se vždy poraďte s odborníkem na nátěry a získejte informace.

Dodávka: Předmět je dodáván v jednom balení, kompletně smontovaný. Pro ochranu tvrdých podlah umístěte pod nohy plstěné kluzáky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Hmotnost: 60 kg
sortiment: obývací pokoj
země: IN
intrastatKód: 940360100
barva: hnědá
materiál: mangové dřevo
rozměry: 70x200x45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: