Šatní skříň CONNECT nízká bílá 77cm

Neohodnoceno
Značka: WOOOD

Robustní šatní skříň z řady Connect nabízí dostatek úložného prostoru a elegantní design, který se hodí do každého interiéru.

Dostupnost Skladem (>5 ST/PCS)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Kód: 360344-W
13 209 Kč 10 917 Kč bez DPH
Šatní skříň CONNECT nízká bílá 77cm
Neohodnoceno
Značka: WOOOD

Rozměry
Výška: 175 cm - Šířka: 77 cm - Hloubka: 56 cm
Tloušťka rámu: 15 mm - Výška přihrádek (6x): Výška stěn: 30 cm - Výška stěnové části: 6x6 cm: 125 cm
Šířka přihrádek: 30 cm: 36 cm
Hloubka přihrádek: 52 cm
Výška podstavce: 9,5 cm
Nosnost: 15 kg na jednu polici
Nosnost tyče: 1,5 kg
Hmotnost: 52 kg

- Robustní skříň se dvěma dveřmi
- Vyrobena z borovice a HDF v bílém odstínu
- Součást řady Connect
 V 175 cm x Š 77 cm x H 56 cm

Řada Connect od společnosti WOOOD zaujme rustikálním designem, bílou barvou a velkorysými liniemi. Série je vyrobena převážně z borovice s certifikátem FSC, a přesto dobře ukazuje přirozené vlastnosti dřeva, kresba a suky dodávají tomuto prvku charakter. POZOR nebezpečí převrácení! U skříní vyšších než 50 cm doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost montáži na stěnu. Montáž zabraňující pádu zabraňuje nehodám a chrání skříňku před převrácením.

Materiál: Nábytek z borovice v našich kolekcích má certifikát FSC a je různě ošetřen. Například broušená borovice je hladká a úhledně opracovaná, zatímco kartáčovaná borovice je známá svými charakteristickými stopami po vláknech a zažitým vzhledem. Pro ještě robustnější vzhled je borovice řezána pásovým řezivem. Borovice se vyznačuje viditelnými stopami po plameni a zrnu.

Údržba: Borovicové předměty z našich kolekcí jsou ošetřeny ekologickým lakem na vodní bázi, který výrazně prodlužuje životnost výrobku. Ošetřená borovice se snadno udržuje v čistotě pomocí mírně navlhčeného hadříku. Aby se na dřevě nevytvořily kruhy a skvrny, doporučujeme vlhké skvrny ihned vysušit.

Dodávka: Předmět se dodává ve dvou baleních a lze jej snadno sestavit podle přiloženého montážního návodu. Pro ochranu tvrdých podlah umístěte na spodní stranu plstěné kluzáky. Doporučujeme připevnit ochranu proti pádu se zvýšenou opatrností, aby se předešlo nehodám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně
Hmotnost: 52 kg
sortiment: ložnice
země: NL
intrastatKód: 94035000
barva: bílá
materiál: borovice
rozměry: 175x77x56

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: